Start > Tłumaczenia > Czeski

Tłumaczenia czeskiego Poznań

Biuro PUNKT z Poznania specjalizuje się w profesjonalnych tłumaczeniach ustnych i pisemnych z języka czeskiego na polski i z polskiego na czeski. Wszystkie przekłady wykonywane są przez kadrę doświadczonych native speakerów i tłumaczy. Klientom gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybką i terminową realizację zlecenia.

Specjalistyczne dokumenty w języku czeskim

Tłumacze i native speakerzy, którzy z nami współpracują znają specjalistyczną terminologię z wielu, często bardzo odległych od siebie, dziedzin. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu rzetelne przełożenie każdego rodzaju dokumentu czy tekstu. W ofercie Biura PUNKT z Poznania znajdują się profesjonalne polsko-czeskie tłumaczenia:

W trosce o Państwa wygodę i jakość świadczonych przez nas usług, w ofercie Biura PUNKT z Poznania znajdują się także tłumaczenia online z języka czeskiego. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ gotowy tekst dostarczamy klientowi przez internet. Przyspiesza to termin realizacji zlecenia.

Tłumaczenia ustne z języka czeskiego

W naszej ofercie znajdują się także tłumaczenia ustne polsko-czeskie. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę takich wydarzeń jak:

  • sympozjum,
  • konferencja prasowa,
  • spotkanie biznesowe,
  • targi,
  • rozprawa sądowa,
  • i wielu innych.

Oferujemy Państwu przekłady konsekutywne, symultaniczne i szeptane.

Tłumaczenia ustne i pisemne w wielu językach

Zajmujemy się nie tylko tłumaczeniami polsko-czeskimi. Współpracujemy z tłumaczami i native speakerami, którzy posługują się wieloma językami, na przykład:

Zadowolenie klientów Biura PUNKT

Oferta Biura PUNKT skierowana jest do klientów indywidualnych, a także firm i instytucji. O wysokiej jakości naszych tłumaczeń świadczy między innymi liczba zadowolonych klientów. Z usług Biura PUNKT skorzystało wiele renomowanych marek. W naszym portfolio znajdują się przekłady wykonane dla takich znanych firm jak Volkswagen, Kompania Piwowarska, Solaris i wiele innych.