Start > Tłumaczenia > Pisemne

Tłumaczenia pisemne Poznań

Biuro Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT z Poznania oferuje wysokiej jakości tłumaczenia pisemne. Gwarantujemy wykonanie Państwa zlecenia w sposób rzetelny oraz skrupulatny. Współpracujący z nami tłumacze posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Polecamy profesjonalne przekłady zarówno w językach europejskich, jak i pozaeuropejskich. Nasze usługi dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Specjalistyczne tłumaczenia pisemne

Biuro Punkt z Poznania posiada w swojej ofercie bogaty wachlarz usług. Gwarantujemy rzetelne wykonanie przekładu każdego rodzaju dokumentu, pisma, tekstu. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości:

 

W naszej ofercie znajdą Państwo także przekłady online, które realizujemy przez internet.

Polecamy ogromny wybór języków, w których wykonujemy nasze usługi. W ofercie Biura Punkt znajdują się wszystkie najbardziej znane języki europejskie oraz pozaeuropejskie. Zajmujemy się także tłumaczeniami w mniej popularnych językach, jak na przykład greckim czy bułgarskim.

Oferujemy profesjonalne przekłady pisemne oraz ustne w takich językach, jak:

Przekłady pisemne od specjalistów

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi tłumaczami i native speakerami. Każdy z nich posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie. Współpracujemy z osobami, dla których tłumaczenia to nie tylko zwykła praca, ale też życiowa pasja. Dzięki temu oferowane przez nas usługi świadczone są na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

 

Oferta dla klientów indywidualnych oraz instytucji

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferta Biura Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT z Poznania skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Naszym klientom gwarantujemy terminowe wykonanie zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zachęcamy do kontaktu.