Start > Tłumaczenia > Angielski

Tłumaczenia angielski Poznań

Biuro Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT z Poznania oferuje profesjonalne usługi z zakresu przekładów ustnych oraz pisemnych. Polecamy Państwu między innymi tłumaczenia z języka angielskiego na polski i z polskiego na j. angielski. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy terminową realizację Państwa zlecenia.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Biuro tłumaczeń PUNKT z Poznania współpracuje z najlepszymi tłumaczami oraz native speakerami. Ich wieloletnie doświadczenie jest gwarancją rzetelności i wysokiej jakości oferowanych usług.

 

Różnorodna oferta - tłumaczenia ustne i pisemne z języka angielskiego

Naszym klientom polecamy szeroki wachlarz usług z zakresu tłumaczeń angielsko-polskich. W ich skład wchodzą profesjonalne:

 

Nasza oferta zawiera tłumaczenia polsko-angielskie wszystkich rodzajów dokumentów oraz wydarzeń. Wyspecjalizowani pracownicy Biura PUNKT zajmują się przekładem tekstów nawet tych najbardziej skomplikowanych, wysokospecjalistycznych.

Oferujemy Państwu:

 

Klientom Biura PUNKT gwarantujemy także profesjonalną obsługę konferencji. W zakresie tłumaczeń ustnych z języka angielskiego polecamy:

 

Kompleksowe tłumaczenia języka angielskiego dla firm oraz klientów indywidualnych

Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych z całej Polski. W naszej ofercie znajdą Państwo także tłumaczenia online, wykonywane przez internet. Skracają one czas realizacji zlecenia.

Oprócz tłumaczeń angielsko-polskich, Biuro PUNKT z Poznania oferuje także wiele innych języków. Realizujemy przekłady z języków europejskich oraz pozaeuropejskich, na przykład:

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy korzystne ceny tłumaczeń, w tym angielsko-polskich.