Biuro tłumaczeń angielski Poznań

Tłumaczenia angielski

Biuro Tłumaczeń i Konsultingu Punkt z siedzibą w Poznaniu wykonuje tłumaczenia z języka angielskiego oraz na język angielski w atrakcyjnej cenie. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców z Poznania oraz całej Polski, dzięki wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej. Tradycyjne tłumaczenia pisemne oraz tłumaczenia specjalistyczne przekazujemy klientom za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wykonujemy również tłumaczenia uwierzytelnione oraz tłumaczenia dokumentów, na życzenie klienta przekazujemy materiały za pośrednictwem kuriera oraz poczty. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami przysięgłymi z języka angielskiego.


W zakresie tłumaczeń z języka angielskiego, biuro tłumaczeń z siedzibą w Poznaniu oferuje również:

Oferta dla klientów biznesowych i indywidualnych

Współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi anglistami z wieloletnim stażem.  Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz terminową realizację zlecenia. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej, szybkiej wyceny tłumaczeń tekstów i dokumentów za pośrednictwem formularza internetowego. Biuro tłumaczeń języka angielskiego z Poznania oferuje również kompleksową obsługę dla firm i przedsiębiorców. Specjalizujemy się w tłumaczeniach ustnych, w tym tłumaczeniach symultanicznych oraz konsekutywnych podczas spotkań biznesowych oraz szkoleń. 

Realizujemy tłumaczenia z wielu języków

Oprócz tłumaczeń specjalistycznych i uwierzytelnionych z języka angielskiego, specjalizujemy się w tłumaczeniach z najpopularniejszych języków europejskich i innych. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami wielu języków, m.in.:


Zobacz także: biuro tłumaczeń Poznań