Tłumaczenia biznesowe Poznań

Prowadzisz interesy z zagranicznymi kontrahentami, ale nie posługujesz się  wystarczająco dobrze językiem obcym? Zainwestuj w tłumaczenia biznesowe dla firm oferowane przez Biuro Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT. Dzięki zatrudnionym w nim specjalistom rozmowy biznesowe przestaną spędzać Ci sen z powiek. Wszystko dlatego, że na rynku działamy od ponad 15 lat, oferując tłumaczenia pisemne i ustne, techniczne i specjalistyczne (m.in. tłumaczenia medyczne) w ponad 30 językach  – tłumacz biznesowego angielskiego, niemieckiego czy chińskiego dla firm, biegle władający obcym językiem, pomoże Ci w kontaktach z zagranicznymi klientami, i to zarówno osobistych, jak i korespondencyjnych. Zamów bezpłatną wycenę tłumaczenia.

Oferowane przez nas tłumaczenia biznesowe to usługa, z której skorzystało już wiele osób. Klienci bardzo cenią sobie naszą wiedzę oraz umiejętności. Doświadczony tłumacz biznesowy angielskiego online pomoże Ci odnieść sukces w relacjach biznesowych. Tłumaczenia biznesowe warto powierzyć sprawdzonej firmie — Biuro PUNKT to doskonały wybór. Jesteśmy elastyczni i zawsze dopasowujemy się do potrzeb oraz oczekiwań zamawiających. Od lat budujemy zaufanie do klientów.

Jeżeli potrzebny Ci rzetelny tłumacz biznesowy polsko-angielski, zgłoś się do nas. Współpraca z nami oparta jest na jasnych oraz korzystnych warunkach. Profesjonalne tłumaczenia dla firm są teraz w zasięgu Twojej ręki!

Tłumaczenia - dla firm i klientów indywidualnych

Potrzebujesz przekładu umowy na język obcy, bardziej lub mniej popularny? A może szukasz osoby, która wykona tłumaczenia niemieckiego dla firm? Świetnie trafiłeś, zatrudnieni w Biurze Konsultingu Punkt specjaliści wykonują tłumaczenia angielskiego, hiszpańskiego czy niemieckiego – firmowe i dla klientów indywidualnych. Nasza szeroka oferta obejmuje przekłady:

 • kontraktów, umów i aneksów oraz faktur

 • treści ksiąg wieczystych, wyciągów z rejestrów

 • korespondencji służbowej – tradycyjnej i e-mailowej

 • sprawozdań, protokołów i raportów

 • regulaminów i wytycznych

 • materiałów marketingowych i konferencyjnych

Tłumaczenia biznesowe potrafią przysporzyć wiele trudności osobom, które nie znają fachowego słownictwa. Dlatego warto zainwestować w tłumaczenia spotkań biznesowych dla firm świadczone przez profesjonalistów, którzy z biznesowym językiem mają do czynienia na co dzień. W Biurze Konsultingowym PUNKT z Poznania pracują także native speakerzy, dla których dany język jest językiem ojczystym. To sprawia, że tłumaczenia biznesowe na niemiecki i angielski wykonane z naszą pomocą dokładnie odzwierciedlają intencje twórców danego dokumentu. Naszą wizytówką są: ponad 15-letnie doświadczenie w wykonywaniu przekładów, rzetelność i terminowość.

Profesjonalizm i doświadczenie, czyli wszystko, co oferuje tłumacz biznesowy

Tłumacz biznesowy gwarantuje skuteczną komunikację między firmami działającymi na arenie międzynarodowej. Profesjonalizm i bogate doświadczenie są nieodzowne w tym obszarze, a tłumacze biznesowi, zwłaszcza w Poznaniu, wyróżniają się jakością świadczonych usług. Wykwalifikowany tłumacz biznesowy danego języka to osoba z bogatym doświadczeniem, umiejąca poprowadzić profesjonalne tłumaczenia dla biznesu Poznań. Większość naszych specjalistów to ludzie z wieloletnim stażem, których profesjonalizm i skrupulatność zapewniają wysoką jakość świadczonych usług.

Tłumaczenia biznesowe Poznań to specjalizacja, która pozwala na tłumaczenie spotkań biznesowych. Tłumaczenie spotkań biznesowych, tłumaczenia biznesowe online czy tłumaczenia polsko-angielskie to jedynie niewielki fragment obszarów, na których specjalizują się ci profesjonaliści. Nasz tłumacz biznesowy online dba o precyzję i terminowość, zapewniając profesjonalne wsparcie w sferze tłumaczeń dla biznesu. To odpowiedź na to, czego potrzebujesz! Obsługujemy tłumaczenia biznesowe, zarówno pisemne, jak i ustne, aby zagwarantować, że Twoje potrzeby tłumaczeniowe są w najlepszy sposób zaspokojone. 

Profesjonalny tłumacz biznesowy polsko angielski to ważny partner, który nie tylko perfekcyjnie posługuje się językiem, ale również rozumie specyfikę branżową oraz kontekst biznesowy. Tłumacz angielski biznesowy to specjalista, który doskonale porusza się w świecie biznesowych zwrotów i fraz. Tłumacze biznesowi z Poznania są świadomi, że sukces komunikacji nie zależy tylko od poprawności gramatycznej, ale również od trafności przekazu i zrozumienia kontekstu.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi tłumaczenia dla firm oraz profesjonalne tłumaczenie stron internetowych Poznań. W przypadku konieczności tłumaczenia w języku angielskim czy niemieckim nasz tłumacz angielskiego Poznań oraz tłumaczenia niemiecki Poznań to doskonała pomoc.

To wszystko tworzy kompleksową ofertę tłumaczeń biznesowych, które skupiają się na jakości, precyzji i pełnym zrozumieniu kontekstu działalności przedsiębiorstwa.

Rodzaje przekładów biznesowych

Na czym polegają poszczególne rodzaje przekładów? Ustne tłumaczenia biznesowe symultaniczne to tłumaczenia, w trakcie których przekład treści następuje równocześnie z wypowiedzią osoby władającej obcym językiem. Słuchacze mają możliwość zapoznania się z tłumaczeniem dzięki słuchawkom. Taki rodzaj sprawdza się na konferencjach. Z kolei konsekutywne tłumaczenia biznesowe dla firm następują dopiero po zakończeniu wypowiedzi osoby obcojęzycznej i wykorzystywane są w trakcie:

Na czym polegają poszczególne rodzaje przekładów? Ustne tłumaczenia biznesowe symultaniczne to tłumaczenia, w trakcie których przekład treści następuje równocześnie z wypowiedzią osoby władającej obcym językiem. Słuchacze mają możliwość zapoznania się z tłumaczeniem dzięki słuchawkom. Taki rodzaj sprawdza się na konferencjach. Z kolei konsekutywne tłumaczenia biznesowe dla firm następują dopiero po zakończeniu wypowiedzi osoby obcojęzycznej i wykorzystywane są w trakcie:

 • konferencji prasowej,

 • szkolenia,

 • seminarium, negocjacji,

 • rozprawy sądowej.

 • negocjacji,

 • spotkań biznesowych,

 • negocjacji,

 • spotkań politycznych,

 • wywiadów,

 • akt spraw sądowych,

 • dokumentów rejestrowych spółek,

 • aktów urodzenia, małżeństwa, zgonu,

 • świadectw ukończenia szkoły.

Tłumaczenia niemieckie i angielskie dla firm

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest porozumienie w relacjach biznesowych, dlatego doświadczeni specjaliści oferują tłumaczenia na angielski dla firm i biznesowe tłumaczenia na niemiecki. Tłumaczenia niemieckie dla firm przydadzą się nie tylko w relacjach z Niemcami, ale także Austriakami. Z kolei tłumacz angielski dla firm zapewni kontakty z całym światem.

Tłumacz biznesowy w językach europejskich

Potrzebujesz tłumaczenia dla firm w języku hiszpańskim, portugalskim, włoskim, francuskim, norweskim, ukraińskim, litewskim, rosyjskim, bułgarskim, a może niderlandzkim lub węgierskim? To bez znaczenia, ponieważ gwarantujemy tłumaczenia biznesowe w 30 językach europejskich. Zapewniamy poufność, stosując się do przepisów RODO, rzetelność oraz terminowość.

Tłumacz biznesowy dla firm o zasięgu światowym

Polscy przedsiębiorcy coraz częściej współpracują z firmami z całego świata, dlatego nasze biuro z Poznania i zatrudnieni w nim specjaliści, mający ponad 15-letnie doświadczenie, oferują przekłady na:

Przekłady biznesowe dla firm tylko w Biurze Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT w Poznaniu

Szukasz solidnych i terminowych fachowców w zakresie przekładu, którzy działają zgodnie z zasadami poufności i ochrony danych osobowych, mając wieloletnie doświadczenie? Znajdziesz ich w Biurze PUNKT z Poznania. Jeśli zależy Ci na rzetelności, zapraszamy do kontaktu i zamówienia bezpłatnej wyceny zlecenia oraz stałej współpracy. Z nami Twoje relacje biznesowe z zagranicznymi partnerami i kontrahentami nabiorą tempa – poprowadzimy korepsondencję w wielu obcych językach, zapewnimy wsparcie podczas różnego rodzaju sympozjów czy wydarzeń naukowych i seminariów, a także zapewnimy komunikację przy okazji spotkania z klientami z zagranicy, nawet z Azji czy Afryki. Zapraszamy do współpracy!

Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą tłumaczeń stron internetowych oraz tłumaczeń instrukcji. Zapraszamy!

Najczęściej zadawane pytania

1. Potrzebuję tłumaczenia przysięgłego dokumentu. Co powinienem zrobić? Czy muszę dostarczyć dokument osobiście?
2. Czy jest możliwość otrzymania tłumaczenia mailem lub pocztą?
3. Ile czasu trwa realizacja tłumaczenia?