Tłumacz Języka Norweskiego Poznań

Biuro PUNKT z Poznania specjalizuje się w profesjonalnych tłumaczeniach pisemnych i ustnych, między innymi z języka norweskiego. Polecane przez nas usługi wykonywane są przez kadrę doświadczonych native speakerów i tłumaczy. Gwarantujemy Państwu konkurencyjne ceny oraz terminową realizację zlecenia.

Polecamy także tłumaczenia angielskiego w Poznaniu.

norway-flag-wave-medium

Przekłady specjalistycznych dokumentów

Współpracujący z nami tłumacze oraz native speakerzy posługują się specjalistycznym słownictwem z wielu różnych dziedzin. Dzięki ich rozległej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu profesjonalne przełożenie każdego tekstu. Biuro Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT z Poznania świadczy usługi z zakresu polsko-norweskich przekładów:

W trosce o wygodę naszych klientów, oferujemy Państwu także szybkie tłumaczenia online z języka norweskiego na polski i z polskiego na norweski. Gotowy tekst dostarczamy przez internet.

Profesjonalne tłumaczenia ustne norwesko-polskie

W ofercie Biura PUNKT z Poznania znajdują się także tłumaczenia ustne polsko-norweskie. Zapewniamy Państwu obsługę każdego wydarzenia, na przykład:

  • konferencje prasowej

  • sympozjum

  • negocjacji biznesowych

  • rozprawy sądowej

  • targów

Oferta tłumaczeń ustnych z języka norweskiego zawiera przekłady szeptanesymultanicznekonsekutywne.

Przekłady nie tylko z języka norweskiego

Współpracujący z Biurem PUNKT z Poznania tłumacze oraz native speakerzy posługują się wieloma językami. Oprócz norweskiego są to na przykład:

Satysfakcja klientów Biura PUNKT

Nasza oferta tłumaczeń norwesko-polskich skierowana jest do firm i instytucji oraz odbiorców indywidualnych. O jakości usług polecanych przez Biuro PUNKT z Poznania świadczy między innymi liczba zadowolonych klientów. Z naszej oferty skorzystało wiele renomowanych marek, na przykład Kompania Piwowarska czy Volkswagen. Zapewniamy Państwu atrakcyjne ceny oraz terminową realizację zlecenia.

Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą tłumaczeń przysięgłych języka ukraińskiego w Poznaniu.