Tłumaczenia Finansowe

Nasze Biuro Tłumaczeń PUNKT działające w Poznaniu oferuje rzetelne tłumaczenia finansowe – zarówno dla jednoosobowych firm, jak i spółek. Tłumaczenia finansowe wymagają wysokich kompetencji językowych, dużej wiedzy, sprawności działania i dbałości o szczegóły. Nasz zespół zapewnia tłumaczenia finansowe w ponad 30 językach – pracujący u nas specjaliści biegle posługują się nie tylko językami obcymi, ale również językiem polskim. To właśnie dzięki temu nasze przekłady mają specjalistyczny charakter, fachowe słownictwo i wykonywane są w krótkim czasie. Biuro Tłumaczeń PUNKT to miejsce, w którym zamówisz tłumaczenia finansowe między innymi na j. angielski, niemiecki, hiszpański, czeski i portugalski.

Wysokiej jakości tłumaczenia finansowe

Tłumacze Biura Tłumaczeń PUNKT z Poznania wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem; są zespołem ekspertów, dobieranym do zleconych przekładów według wielu kryteriów – nigdy nie z przypadku. Dzięki temu każdy z naszych klientów ma pewność, że wykonywane tłumaczenia finansowe zostały powierzone właściwej osobie. Tłumaczenia sprawozdania finansowego spółek i małych firm są w biznesie często kluczowym elementem dobrej, rozwijającej się współpracy. Przejrzystość informacji i branżowy język zapobiegają problemom, które mogłyby doprowadzić do problemów prawnych. Inwestycja w profesjonalne tłumaczenia finansowe jest na arenie międzynarodowej również drogą do poszerzania zasięgu i zawierania nowych umów, które polepszają pozycję firmy. Jeśli szukasz sprawdzonego biura, które wykonuje tłumaczenia j. angielskiego w Poznaniu lub interesują Cię mniej popularne języki, z różnych szerokości geograficznych, skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Biuro Tłumaczeń PUNKT Poznań – nie tylko tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia finansowe to tylko część oferty przedstawionej przez Biuro Tłumaczenia Punkt. Realizujemy też tłumaczenia medyczne, techniczne, prawne, samochodowe, jak również tłumaczenia stron internetowych. Dla każdego kto chce uwierzytelnić przekłady, współpracuje z nami tłumacz przysięgły z Poznania Pieczęć i podpis tłumacz przysięgłego powoduje, że materiały respektowane są jako oficjalne w wielu miejscach o charakterze instytucjonalnym (np. urzędach). Poza tłumaczeniami pisemnymi, działamy także w zakresie tłumaczeń ustnych – konsekutywnych i symultanicznych. Tłumaczenia ustne oferujemy np. na spotkaniach biznesowych, konferencjach, targach, sympozjach naukowych, a także wielu innych wydarzeniach.

Najczęściej zadawane pytania

1. Potrzebuję tłumaczenia przysięgłego dokumentu. Co powinienem zrobić? Czy muszę dostarczyć dokument osobiście?
2. Czy jest możliwość otrzymania tłumaczenia mailem lub pocztą?
3. Ile czasu trwa realizacja tłumaczenia?