Tłumaczenia Angielski Poznań

Biuro Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT z Poznania oferuje profesjonalne usługi z zakresu przekładów ustnych oraz pisemnych. Polecamy Państwu między innymi tłumaczenia z i na język angielski. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi tłumaczenia angielskiego w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia.

united-kingdom-flag-wave-medium

Tłumacz przysięgły angielski Poznań

Biuro tłumaczeń PUNKT z Poznania współpracuje z najlepszymi tłumaczami oraz native speakerami. Ich wieloletnie doświadczenie jest gwarancją rzetelności i wysokiej jakości oferowanych usług.

Różnorodna oferta Biura PUNKT z Poznania - tłumaczenia angielski (angielsko-polskie oraz polsko-angielskie) ustne i pisemne

Naszym klientom polecamy szeroki wachlarz usług z zakresu tłumaczeń angielsko-polskich. W ich skład wchodzą profesjonalne przekłady:

Nasza oferta obejmuje tłumaczenia przysięgłe angielskiego na polski (angielsko-polskie) wszystkich rodzajów dokumentów oraz wydarzeń. Wyspecjalizowani pracownicy Biura PUNKT zajmują się przekładem tekstów nawet tych najbardziej skomplikowanych, wysokospecjalistycznych.

Oferujemy Państwu tłumaczenia na język angielski:

Wykonywane przez nas przekłady pisemne obejmują dokumenty z praktycznie każdej branży. Przetłumaczenie na język angielski dokumentów z takich dziedzin jak motoryzacja, energetyka, finanse i bankowość, telekomunikacja, reklama i marketing, informatyka, a nawet robotyka nie stanowi dla nas żadnego problemu. Nasi tłumacze języka angielskiego posługują się również specjalistyczną terminologią z wielu innych branż.

Klientom Biura PUNKT z Poznania oferujemy także profesjonalną obsługę konferencji i innych wydarzeń. W zakresie tłumaczeń ustnych z języka angielskiego polecamy przekłady:

Tłumaczenia angielski - konsekutywne

Tłumaczenia konsekutywne polegają na tłumaczeniu wypowiedzi - całej bądź jej części - dopiero po jej zakończeniu. W trakcie przemowy tłumacz robi notatki, a po jej zakończeniu przekłada ją pozostałym uczestnikom konferencji prasowej, spotkania biznesowego, seminarium, konferencji naukowej, wydarzenia politycznego, rozprawy sądowej itp.

Przekłady symultaniczne angielsko-polskie (polsko-angielskie)

Przekłady symultaniczne (nazywane też równoczesnymi) polegają z kolei na jednoczesnym słuchaniu i tłumaczeniu wypowiedzi. Tłumacz równocześnie słucha wypowiedzi i na bieżąco ją tłumaczy. Rozwiązanie takie stosowane jest między innymi podczas szkoleń, seminariów, kongresów czy spotkań biznesowych i politycznych.

Tłumaczenia z języka angielskiego - szeptane

Przekład szeptany polega na bieżącym tłumaczeniu rozmowy kilku osób. Tłumacz, który znajduje się obok rozmówców, tłumaczy wypowiedź danej osoby, przekazując ją szeptem pozostałym uczestnikom spotkania. Sytuacja taka ma często miejsce podczas spotkań polityków, posługujących się różnymi językami.

Kompleksowe tłumaczenia z języka angielskiego dla firm oraz klientów indywidualnych

Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych z całej Polski. W naszej ofercie znajdą Państwo także tłumaczenia angielskiego online, wykonywane przez internet. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala skrócić czas realizacji zlecenia.

Oprócz tłumaczeń angielskiego, Biuro PUNKT z Poznania oferuje przekłady na wiele innych języków. Realizujemy tłumaczenia z języków europejskich oraz pozaeuropejskich, takich jak na przykład:

Atrakcyjny cennik przekładów na język angielski

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy korzystne ceny przekładów angielsko-polskich oraz pełną poufność tłumaczonych dokumentów.