Biuro Tłumaczeń Rosyjski Poznań

Biuro PUNKT z Poznania poleca profesjonalne tłumaczenia na rosyjski - pisemne i ustne. Współpracujemy z doświadczonymi native speakerami i tłumaczami rosyjskiego, którzy są gwarancją realizacji Państwa zlecenia w sposób rzetelny i terminowy. Oferowane przez nas usługi tłumaczeń rosyjskiego dostępne są w atrakcyjnych cenach.

russia-flag-wave-medium

Tłumacz rosyjski Poznań - profesjonalna obsługa klientów Biura PUNKT

Naszych tłumaczy rosyjskiego i native speakerów charakteryzuje nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także zaangażowanie w wykonywaną pracę. Współpracownicy Biura Tłumaczeń Punkt z Poznania gwarantują profesjonalną obsługę każdego zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług.

Współpracujący z nami tłumacze rosyjskiego znają branżową terminologię z wielu różnych dziedzin.Posługują się specjalistycznym słownictwem, stosowanym w tak odległych od siebie branżach jak motoryzacja, ekonomia czy medycyna.

Nasze biuro tłumaczeń języka rosyjskiego oferuje Państwu profesjonalne przetłumaczenie każdego tekstu. Zajmujemy się polsko-rosyjskimi przekładami:

Tłumaczenia na rosyjski - obsługa eventów

W ofercie naszego biura tłumaczeń rosyjskiego znajduje się także kompleksowa obsługa imprez w języku rosyjskim. W jej ramach polecamy Państwu tłumaczenia szeptane, symultaniczne i konsekutywne. Zapewniamy profesjonalną obsługę takich wydarzeń jak konferencja prasowa, targi, sympozjum, negocjacje biznesowe, spotkanie polityczne i wielu innych.

Nie tylko język rosyjski

Nasze biuro tłumaczeń zajmuje się tłumaczeniami w wielu różnych językach np. tłumaczenia angielski. W ofercie Biura PUNKT z Poznania znajdują się przekłady z następujących języków:

Nasza oferta tłumaczeń rosyjsko-polskich skierowana jest do klientów indywidualnych, a także firm i instytucji. Zapewniamy wysoką jakość oraz atrakcyjny cennik świadczonych usług.

Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą tłumaczeń przysięgłych języka ukraińskiego w Poznaniu.