Tłumaczenia Rosyjski Poznań

Biuro PUNKT z Poznania poleca profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne z języka rosyjskiego. Współpracujemy z doświadczonymi native speakerami i tłumaczami rosyjskiego, którzy są gwarancją realizacji Państwa zlecenia w sposób rzetelny i terminowy. Oferowane przez nas usługi dostępne są w atrakcyjnych cenach.

russia-flag-wave-medium

Profesjonalna obsługa klientów Biura PUNKT

Naszych tłumaczy i native speakerów charakteryzuje nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także zaangażowanie w wykonywaną pracę. Współpracownicy Biura Tłumaczeń Punkt z Poznania gwarantują profesjonalną obsługę każdego zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług.

Współpracujący z nami tłumacze znają branżową terminologię z wielu różnych dziedzin.Posługują się specjalistycznym słownictwem, stosowanym w tak odległych od siebie branżach jak motoryzacja, ekonomia czy medycyna.

Oferujemy Państwu profesjonalne przetłumaczenie każdego tekstu. Zajmujemy się polsko-rosyjskimi przekładami:

Obsługa eventów w języku rosyjskim

W naszej ofercie znajduje się także kompleksowa obsługa imprez w języku rosyjskim. W jej ramach polecamy Państwu tłumaczenia szeptanesymultaniczne i konsekutywneZapewniamy profesjonalną obsługę takich wydarzeń jak konferencja prasowa, targi, sympozjum, negocjacje biznesowe, spotkanie polityczne i wielu innych.

Nie tylko język rosyjski

Zajmujemy się tłumaczeniami w wielu różnych językach. W ofercie Biura PUNKT z Poznania znajdują się przekłady z następujących języków:

Nasza oferta tłumaczeń rosyjsko-polskich skierowana jest do klientów indywidualnych, a także firm i instytucji. Zapewniamy wysoką jakość oraz atrakcyjny cennik świadczonych usług.

Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą tłumaczeń przysięgłych języka ukraińskiego w Poznaniu.