Tłumacz Przysięgły Języka Hiszpańskiego. Tłumacz Hiszpański Poznań

Biuro Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT z Poznania specjalizuje się w profesjonalnych przekładach pisemnych oraz ustnych. Oferujemy tłumaczenia w wielu językach, na przykład hiszpańskim. Naszym klientom gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz terminową realizację każdego zlecenia.

spain-flag-wave-medium

Tłumaczenia przysięgłe hiszpański

Współpracujemy z doświadczonymi native speakerami oraz tłumaczami języka hiszpańskiego, którzy są w stanie przełożyć każdy tekst. Pracownicy Biura PUNKT z Poznania posługują się branżowym słownictwem z wielu różnych dziedzin. Oferujemy hiszpańsko-polskie:

W trosce o jakość świadczonych przez nas usług oraz wygodę naszych klientów, oferujemy także tłumaczenia hiszpańskiego online z języka hiszpańskiego i na język hiszpański. Realizujemy je za pomocą internetu. Dzięki temu przełożony dokument dotrze do Państwa jeszcze szybciej.

Profesjonalna obsługa eventów - tłumacz języka hiszpańskiego

Biuro Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT z Poznania posiada w swojej ofercie także tłumaczenia ustne z języka hiszpańskiego. Gwarantujemy profesjonalną obsługę takich wydarzeń, jak:

  • konferencje naukowe

  • sympozja

  • wykłady

  • konferencje prasowe

  • i wielu innych

W ramach przekładów ustnych wykonujemy:

Tłumaczenia przysięgłe hiszpański i nie tylko

Współpracujemy z tłumaczami, którzy posługują się wieloma językami. Nie tylko europejskimi, ale też pozaeuropejskimi. Oprócz języka hiszpańskiego są to:

Zadowolenie klientów

Oferta Biura PUNKT skierowana jest do przedsiębiorstw i instytucji oraz odbiorców indywidualnych. O jakości naszych usług świadczy ilość zadowolonych klientów. Z oferty Biura PUNKT skorzystało wiele znanych i renomowanych firm, jak na przykład Kompania Piwowarska, Budimex, Volkswagen i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny tłumaczeń, w tym polsko-hiszpańskich.

Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą tłumaczeń przysięgłych języka ukraińskiego w Poznaniu.