Tłumaczenia stron internetowych

Tłumaczenia stron internetowych to usługa, którą oferujemy dla firm, chcących podbić rynek zagraniczny. Jeżeli planujesz sprzedaż swoich produktów lub usług za granicą, to strona dostępna w języku angielskim powinna być Twoim priorytetem. Rzetelna, profesjonalna strona WWW to pierwszy krok do zdobycia klientów. Jeżeli chcesz, by Twoja oferta trafiła do grupy docelowej i zależy Ci na tym, by tekst nie był “tylko” przetłumaczony, ale by był dostosowany do kultury kraju, w którym chcesz rozwinąć swój biznes, to nie zwlekaj - napisz do nas i zamów bezpłatną wycenę!

Tłumaczenie stron internetowych - native speakerzy

Oferujemy profesjonalne tłumaczenie stron WWW z różnych branż. Nasze biuro tłumaczeń ma doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z wielu różnych branż. Wśród klientów Biuro Punkt znajdują się czołowe firmy z branży budowlanej, motoryzacyjnej, przemysłowej, prawniczej, medycznej czy z sektora finansowego.

Tłumaczenie stron internetowych odbywa się przy współpracy z najlepszymi, zawodowymi tłumaczami. Korzystamy także z usług native speakerów, którzy od wielu lat rozwijają się w tym zawodzie. Nawiązujemy współpracę wyłącznie z osobami, znającymi specjalistyczną terminologię i obeznanymi z daną dziedziną. Korzystając z usługi tłumaczenia stron internetowych od Biuro Punkt masz pewność, że Twoją stroną zajmie się osoba w pełni kompetentna i z odpowiednim doświadczeniem.

Tłumaczenie stron WWW na różne języki

Oferujemy tłumaczenie stron WWW nie tylko na najpopularniejsze języki (jak angielski, niemiecki, hiszpański czy rosyjski), współpracujemy również z wysokiej klasy fachowcami, którzy biegle posługują się językiem chińskim, estońskim, bułgarskim, norweskim, węgierskim czy szwedzkim.

Zapewniamy najwyższą jakość usług - dbamy o najwyższe standardy i zapewniamy, że nasi tłumacze wykonują swoją pracę z należytą starannością. Współpraca z doświadczonym native speakerem sprawi, że treść Twojej strony internetowej nie tylko zostanie zredagowana w innym języku, ale przede wszystkim będzie dopasowana do stylu kraju docelowego. Jest to niezwykle ważne dla wszystkich firm, które chcą podbić nowy rynek za granicą.

Tłumaczenia specjalistyczne - Biuro Punkt

Oferujemy także tłumaczenia medyczne oraz prawnicze. Wśród naszych usług znajdziesz również:

Potrzebny Ci profesjonalny tłumacz przysięgły w Poznaniu? A może szukasz usług native speakera z zakresu tłumaczenia pism oraz tekstów prawniczych? W takim razie skontaktuj się z nami, żeby poznać nasz cennik.

Najczęściej zadawane pytania

1. Potrzebuję tłumaczenia przysięgłego dokumentu. Co powinienem zrobić? Czy muszę dostarczyć dokument osobiście?
2. Czy jest możliwość otrzymania tłumaczenia mailem lub pocztą?
3. Ile czasu trwa realizacja tłumaczenia?