Tłumaczenia stron internetowych Poznań

Tłumaczenie stron WWW to usługa, którą oferujemy dla firm chcących podbić rynek zagraniczny. Jeżeli planujesz sprzedaż swoich produktów lub usług za granicą, to strona dostępna w języku angielskim powinna być Twoim priorytetem. Rzetelna, profesjonalna strona WWW to pierwszy krok do zdobycia klientów.

Chcesz, by Twoja oferta trafiła do konkretnej grupy docelowej i zależy Ci na tym, by tekst był dobrze przetłumaczony, a także dostosowany do kultury kraju, w którym chcesz rozwinąć swój biznes? Nie zwlekaj - napisz do nas i zamów bezpłatną wycenę!

Tłumaczenie stron internetowych z wielu branż

Oferujemy profesjonalne tłumaczenie stron internetowych z różnych branż. Nasze biuro tłumaczeń ma doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z wielu różnych dziedzin. Wśród klientów Biura Punkt znajdują się czołowe firmy z branży budowlanej, motoryzacyjnej, przemysłowej, prawniczej, medycznej, jak również z sektora finansowego.

Zwracamy dużą uwagę na jakość naszych tłumaczeń, dlatego zależy nam, by nasz tłumacz stron internetowych znał się na danej branży. Do tego, by powstał wartościowy tekst wysokiej jakości, potrzebna jest nie tylko znakomita znajomość języka obcego, na jaki mają być wykonane tłumaczenia stron internetowych, ale także odpowiednie zorientowanie tłumacza w konkretnym temacie. Niekiedy firmy posługują się specjalistycznym słownictwem adekwatnym do swojej dziedziny. Z tego względu dobry tłumacz stron WWW musi pewnie czuć się w swoim temacie

Mamy tego pełną świadomość, dlatego zatrudniamy osoby o różnych zainteresowaniach oraz z rozległą wiedzą techniczną. Dobra znajomość języka to podstawa, jednak dopasowanie tekstu adekwatnie do odbiorcy jest również ważnym punktem procesu tłumaczenia stron internetowych.

Tłumaczenie stron WWW na różne języki

Oferujemy tłumaczenie stron internetowych na polski oraz na języki zagraniczne - europejskie i pozaeuropejskie. Są to nie tylko na najpopularniejsze języki, jak angielski, niemiecki, hiszpański czy rosyjski. Współpracujemy również z wysokiej klasy fachowcami, którzy biegle posługują się językami:

 • chińskim, 
 • estońskim, 
 • bułgarskim, 
 • norweskim, 
 • węgierskim,
 • szwedzkim,

oraz wieloma innymi.

Zapewniamy pełen profesjonalizm i najwyższą jakość usług - dbamy, by tłumaczenie stron WWW spełniało najlepsze standardy. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były wykonane tak, jak należy. Jesteśmy pewni, że nasi tłumacze wykonują swoją pracę z należytą starannością. Są nie tylko profesjonalnymi tłumaczami, ale także pasjonatami swojej pracy, dlatego tak dużą przyjemność sprawia im praca z językami obcymi.

Profesjonalni tłumacze i native speakerzy z Biura Punkt

Tłumaczenie stron internetowych odbywa się przy współpracy z najlepszymi, zawodowymi tłumaczami. Wszyscy nasi tłumacze mają ku temu odpowiednie kwalifikacje i kilkuletnie doświadczenie. Korzystamy także z usług native speakerów, którzy od wielu lat rozwijają się w tym zawodzie. Nawiązujemy współpracę wyłącznie z osobami znającymi specjalistyczną terminologię i obeznanymi z daną dziedziną. Korzystając z usługi tłumaczenia całych stron internetowych od Biura Punkt masz pewność, że Twoją stroną zajmie się osoba w pełni kompetentna.

Współpraca z doświadczonym native speakerem sprawi, że treść Twojej strony internetowej nie tylko zostanie zredagowana w innym języku, ale przede wszystkim będzie dopasowana do stylu kraju docelowego. Jest to niezwykle ważne dla wszystkich firm, które chcą podbić nowy rynek za granicą.

Ile kosztuje tłumaczenie strony internetowej?

Tłumaczenie strony internetowej i jego cena zależy od kilku czynników. Pierwszym krokiem do określenia ceny tłumaczenia jest wysłanie zapytania ofertowego oraz treści, które miałyby być tłumaczone. W przypadku tłumaczenia treści przeznaczonych na strony internetowe, istotnym elementem jest, by zostało ono wykonane lub sczytane przez native speakera danego języka. To  dodatkowy koszt, lecz zdecydowanie warto go ponieść, inwestując w tak ważną wizytówkę firmy, jaką jest strona internetowa. Nasza firma oferuje bezpłatną wycenę zleceń, dlatego już na początku współpracy dowiesz się, ile kosztuje tłumaczenie strony internetowej, które chcesz zlecić.

Tłumaczenia specjalistyczne - Biuro Punkt

Oferujemy szeroki zakres usług. Oprócz tłumaczenia stron WWW wykonujemy też specjalistyczne tłumaczenia medyczne oraz prawnicze czy informatyczne. U nas możesz zamówić także:

 • tłumaczenia na angielski Poznań oraz inne miasta Polski - działamy na terenie całego kraju,
 • tłumaczenia konsekutywne,
 • tłumaczenia symultaniczne,
 • tłumaczenia dokumentów,
 • tłumaczenia techniczne,
 • tłumaczenia instrukcji.

Ponadto nasze biuro oferuje też tłumaczenia przysięgłe. Nasz tłumacz przysięgły Poznań przygotuje treści, które spełniają wszystkie wymogi formalne.

Dzięki naszym profesjonalnym tłumaczeniom staniesz się rozpoznawalną marką na skalę światową!

Najczęściej zadawane pytania

1. Potrzebuję tłumaczenia przysięgłego dokumentu. Co powinienem zrobić? Czy muszę dostarczyć dokument osobiście?
2. Czy jest możliwość otrzymania tłumaczenia mailem lub pocztą?
3. Ile czasu trwa realizacja tłumaczenia?