Tłumaczenia stron internetowych

Tłumaczenia stron internetowych to usługa, którą oferujemy dla firm, chcących podbić rynek zagraniczny. Jeżeli planujesz sprzedaż swoich produktów lub usług za granicą, to strona dostępna w języku angielskim powinna być Twoim priorytetem. Rzetelna, profesjonalna strona WWW to pierwszy krok do zdobycia klientów. Jeżeli chcesz, by Twoja oferta trafiła do grupy docelowej i zależy Ci na tym, by tekst nie był “tylko” przetłumaczony, ale by był dostosowany do kultury kraju, w którym chcesz rozwinąć swój biznes, to nie zwlekaj - napisz do nas i zamów bezpłatną wycenę!

Tłumaczenie stron internetowych - native speakerzy

Oferujemy profesjonalne tłumaczenie stron WWW z różnych branż. Nasze biuro tłumaczeń ma doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z wielu różnych branż. Wśród klientów Biuro Punkt znajdują się czołowe firmy z branży budowlanej, motoryzacyjnej, przemysłowej, prawniczej, medycznej czy z sektora finansowego.

Tłumaczenie stron internetowych odbywa się przy współpracy z najlepszymi, zawodowymi tłumaczami. Korzystamy także z usług native speakerów, którzy od wielu lat rozwijają się w tym zawodzie. Nawiązujemy współpracę wyłącznie z osobami, znającymi specjalistyczną terminologię i obeznanymi z daną dziedziną. Korzystając z usługi tłumaczenia stron internetowych od Biuro Punkt masz pewność, że Twoją stroną zajmie się osoba w pełni kompetentna i z odpowiednim doświadczeniem.

Tłumaczenie stron WWW na różne języki

Oferujemy tłumaczenie stron WWW nie tylko na najpopularniejsze języki (jak angielski, niemiecki, hiszpański czy rosyjski), współpracujemy również z wysokiej klasy fachowcami, którzy biegle posługują się językiem chińskim, estońskim, bułgarskim, norweskim, węgierskim czy szwedzkim.

Zapewniamy najwyższą jakość usług - dbamy o najwyższe standardy i zapewniamy, że nasi tłumacze wykonują swoją pracę z należytą starannością. Współpraca z doświadczonym native speakerem sprawi, że treść Twojej strony internetowej nie tylko zostanie zredagowana w innym języku, ale przede wszystkim będzie dopasowana do stylu kraju docelowego. Jest to niezwykle ważne dla wszystkich firm, które chcą podbić nowy rynek za granicą.

Tłumaczenia specjalistyczne - Biuro Punkt

Oferujemy także tłumaczenia medyczne oraz prawnicze. Wśród naszych usług znajdziesz również:

Potrzebny Ci profesjonalny tłumacz przysięgły w Poznaniu? A może szukasz usług native speakera z zakresu tłumaczenia pism oraz tekstów prawniczych? W takim razie skontaktuj się z nami, żeby poznać nasz cennik.