Tłumaczenia stron internetowych Poznań

Chcesz przekształcić swoją stronę internetową w wielojęzyczną platformę, która dotrze do klientów na całym świecie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Tłumaczenie stron WWW pozwoli Ci sprzedawać swoje towary i usługi za granicą. Nasze biuro tłumaczeń, działające na rynku poznańskim i nie tylko, specjalizuje się w tłumaczeniu stron internetowych, zapewniając profesjonalne i skuteczne usługi, które pomogą Ci zdobyć klientów za granicą. Rzetelna, profesjonalna strona WWW to pierwszy krok w stronę podbicia rynków zagranicznych.

Chcesz, by Twoja oferta trafiła do konkretnej grupy docelowej i zależy Ci na tym, by tekst był dobrze przetłumaczony, a także dostosowany do kultury kraju, w którym chcesz rozwinąć swój biznes? Nie zwlekaj — napisz do nas i zamów bezpłatną wycenę tłumaczenia stron internetowych w Poznaniu!

Tłumaczenie stron internetowych z wielu branż

Tłumaczenie stron internetowych, to dziedzina, która wymaga doskonałej znajomości języka i branży. Nasi doświadczeni tłumacze doskonale rozumieją specyfikę różnych sektorów, dzięki czemu Twoja witryna zostanie skrupulatnie przetłumaczona, zachowując zarówno jej znaczenie, jak i oryginalny styl. Nasze biuro tłumaczeń ma doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z wielu różnych dziedzin. Wśród klientów Biura Punkt znajdują się czołowe firmy z branży budowlanej, motoryzacyjnej, przemysłowej, prawniczej, medycznej, jak również z sektora finansowego.

Zwracamy dużą uwagę na jakość naszych tłumaczeń, dlatego zależy nam, by nasz tłumacz stron internetowych w Poznaniu znał się na danej branży. Do tego, by powstał wartościowy tekst wysokiej jakości, potrzebna jest nie tylko znakomita znajomość języka obcego, na jaki mają być wykonane tłumaczenia stron internetowych, ale także odpowiednie zorientowanie tłumacza w konkretnym temacie i prawidłowe posługiwanie się słownictwem z danej dziedziny.

Mamy tego pełną świadomość, dlatego do przygotowania tłumaczenia stron internetowych w Poznaniu zatrudniamy osoby o różnych zainteresowaniach oraz z rozległą wiedzą techniczną. Dobra znajomość języka to podstawa, jednak dopasowanie tekstu do odbiorcy jest również istotnym elementem procesu tłumaczenia stron internetowych.

Tłumaczenie stron WWW na różne języki

Tłumaczenia stron internetowych w Poznaniu dokonywane są na polski oraz na języki zagraniczne — europejskie i pozaeuropejskie. To nie tylko najpopularniejsze języki, jak angielski, niemiecki, hiszpański czy rosyjski. Współpracujemy również z wysokiej klasy fachowcami, którzy biegle posługują się językami:

 • chińskim,
 • estońskim,
 • bułgarskim,
 • norweskim,
 • węgierskim,
 • szwedzkim,

oraz wieloma innymi.

Zapewniamy pełen profesjonalizm i najwyższą jakość usług — dbamy, by tłumaczenia stron WWW w Poznaniu spełniały najlepsze standardy, szczególną uwagę zwracając na konsystencję i spójność tłumaczeń. Dokładamy wszelkich starań, by terminologia i styl były zachowane w całej witrynie.

Profesjonalni tłumacze i native speakerzy z Biura Punkt

Tłumaczenia stron internetowych w Poznaniu odbywają się przy współpracy z najlepszymi, zawodowymi tłumaczami. Wszyscy nasi tłumacze mają ku temu odpowiednie kwalifikacje i kilkuletnie doświadczenie. Współpracujemy z native speakerami, którzy znają nie tylko dany język, ale także fachową terminologię, związaną z daną branżą. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że treść zredagowana w innym języku, będzie poprawna gramatycznie, stylistycznie i będzie pasowała do stylu kraju docelowego. Korzystając z usługi tłumaczenia całych stron internetowych od Biura Punkt, masz pewność, że Twoją stroną zajmie się osoba w pełni kompetentna.

Ile kosztuje tłumaczenie strony internetowej?

Cena tłumaczenia strony internetowej w Poznaniu uzależniona jest od kilku czynników. Po wysłaniu zapytania ofertowego wraz z treściami, które miałyby zostać przetłumaczone, dokonywana jest bezpłatna wycena. W jej skład wchodzi ilość tłumaczonego tekstu, rodzaj branży i język, na który ma być dokonane tłumaczenie. Warto również zdecydować się na dodatkowy koszt, jakim jest sczytanie tłumaczenia przez native speakera. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasza strona przetłumaczona została z uwzględnieniem różnic kulturowych, a treści zostały dostosowane do preferencji i oczekiwań lokalnych odbiorców. To sprawi, że strona internetowa, stanowiąca wizytówkę firmy, będzie dostosowana do potrzeb danego rynku.

Tłumaczenia specjalistyczne — Biuro Punkt

Biuro Punkt oferuje szeroki zakres usług. Oprócz tłumaczenia stron WWW wykonujemy też specjalistyczne tłumaczenia medyczne oraz prawnicze czy informatyczne. U nas możesz zamówić także:

 • tłumaczenia na angielski Poznań oraz inne miasta Polski — działamy na terenie całego kraju,
 • tłumaczenia konsekutywne,
 • tłumaczenia symultaniczne,
 • tłumaczenia dokumentów,
 • tłumaczenia techniczne,
 • tłumaczenia instrukcji.

Ponadto z naszym biurem współpracuje tłumacz przysięgły Poznań, który przygotuje treści, które spełniają wszystkie wymogi formalne.

Nie trać więcej potencjalnych klientów z powodu barier językowych! Skontaktuj się z naszym biurem tłumaczeń już dziś, a pomożemy Ci stworzyć wielojęzyczną stronę internetową, która skutecznie zwiększy zasięg Twojej działalności na zagranicznych rynkach.

Najczęściej zadawane pytania

1. Potrzebuję tłumaczenia przysięgłego dokumentu. Co powinienem zrobić? Czy muszę dostarczyć dokument osobiście?
2. Czy jest możliwość otrzymania tłumaczenia mailem lub pocztą?
3. Ile czasu trwa realizacja tłumaczenia?