Tłumaczenia pisemne

Biuro Tłumaczeń Poznań PUNKT oferuje wysokiej jakości tłumaczenia pisemne. Gwarantujemy wykonanie Państwa zlecenia w sposób rzetelny oraz skrupulatny. Współpracujący z nami tłumacze posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Polecamy profesjonalne przekłady zarówno w językach europejskich, jak i pozaeuropejskich. Nasze usługi dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Specjalistyczne tłumaczenia pisemne

Biuro Punkt z Poznania posiada w swojej ofercie bogaty wachlarz usług. Gwarantujemy rzetelne wykonanie przekładu każdego rodzaju dokumentu, pisma, tekstu. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości:

Tłumaczenia pisemne angielsko-polskie (polsko-angielskie)

Nasza oferta obejmuje między innymi tłumaczenia pisemne z języka polskiego na angielski i z angielskiego na polski. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami języka angielskiego, którzy posługują się specjalistyczną terminologią z wielu różnorodnych dziedzin. Ekonomia, energetyka, prawo, ubezpieczenia, telekomunikacja, reklama i marketing, medycyna, motoryzacja to tylko niektóre z nich. Oferujemy przekłady angielsko-polskie dokumentów z dowolnej branży.

Tłumaczenia pisemne niemiecko-polskie (polsko-niemieckie)

Współpracujemy również z doświadczonymi tłumaczami języka niemieckiego. Polecamy profesjonalne przekłady niemiecko-polskie takich dokumentów jak dowód rejestracyjny, faktura, akt urodzenia, świadectwo, dyplom, instrukcja obsługi, sprawozdanie finansowe, umowa kredytowa, CV, świadectwo pracy, karta pacjenta, wypis ze szpitala i wielu innych. Nasi tłumacze języka niemieckiego są w stanie przetłumaczyć każdy dokument.

W naszej ofercie znajdą Państwo także przekłady online, które realizujemy przez internet.

Polecamy ogromny wybór języków, w których wykonujemy nasze usługi. W ofercie Biura Punkt znajdują się wszystkie najbardziej znane języki europejskie oraz pozaeuropejskie. Zajmujemy się także tłumaczeniami w mniej popularnych językach, jak na przykład greckim czy bułgarskim.

Oferujemy profesjonalne przekłady pisemne oraz tłumaczenia ustne w takich językach, jak:

Przekłady pisemne od specjalistów

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi tłumaczami i native speakerami. Każdy z nich posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie. Współpracujemy z osobami, dla których tłumaczenia to nie tylko zwykła praca, ale też życiowa pasja. Dzięki temu oferowane przez nas usługi świadczone są na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

Oferta dla klientów indywidualnych oraz instytucji

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferta Biura Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT z Poznania skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Naszym klientom gwarantujemy terminowe wykonanie zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zachęcamy do kontaktu.

Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą tłumaczeń prawniczych.

Najczęściej zadawane pytania

1. Potrzebuję tłumaczenia przysięgłego dokumentu. Co powinienem zrobić? Czy muszę dostarczyć dokument osobiście?
2. Czy jest możliwość otrzymania tłumaczenia mailem lub pocztą?
3. Ile czasu trwa realizacja tłumaczenia?