Tłumaczenia Medyczne Poznań

Chcesz, żeby tłumacz medyczny z zaufanego biura tłumaczeń zajął się przekładem Twoich dokumentów? Klientom indywidualnym oraz firmom polecamy rzetelne tłumaczenia medyczne. Nasze biuro mieści się w Poznaniu, ale dzięki możliwościom online, obsługujemy również osoby z innych miast. Tłumacze, którzy z nami współpracują, posiadają odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz doświadczenie, umożliwiające wykonanie wysokiej jakości przekładów specjalistycznych tekstów, a także spotkań, konferencji i sympozjów związanych z branżą medyczną i farmaceutyczną. Zlecenia realizowane są terminowo oraz w rozsądnych cenach.

Tłumacz medyczny w Poznaniu

Poruszanie się w świecie specjalistycznej terminologii medycznej może być skomplikowane. Dlatego tłumaczenia medyczne w Poznaniu przygotowywują doświadczeni specjaliści, którzy są doskonale zaznajomieni z terminologią medyczną, jej kontekstami i konwencjami. W naszym biurze pracują osoby z bogatym doświadczeniem w branży medycznej, które nie tylko doskonale znają terminologię, ale również są na bieżąco z najnowszymi trendami i odkryciami w medycynie. Dzięki temu tłumaczenia medyczne są przygotowane na najwyższym poziomie.

Profesjonalne tłumaczenia medyczne pisemne

Proponujemy Państwu tłumaczenia techniczne pisemne oraz ustne. Nasz tłumacz medyczny zajmuje się przekładami tak specjalistycznych dokumentów, jak na przykład:

  • historia choroby

  • wypis ze szpitala

  • wyniki badań

  • instrukcja obsługi urządzenia medycznego

  • ulotki i opakowania leków

  • charakterystyka produktu leczniczego

  • zwolnienie lekarskie

  • publikacja naukowa

  • praca dyplomowa

Jako PUNKT — biuro tłumaczeń w Poznaniu, gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm w realizowaniu przekładów dokumentacji medycznej.

Tłumaczenia medyczne ustne

Tłumaczenia medyczne ustne mają zastosowanie na przykład podczas szkoleń, sympozjów naukowych, targów branżowych czy spotkań biznesowych. W ramach tej usługi proponujemy Państwu przekłady:

Przekłady medyczne przysięgłe

Zajmujemy się także wykonywaniem profesjonalnych tłumaczeń medycznych przysięgłych w wielu językach europejskich i pozaeuropejskich. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami przysięgłymi, którzy znają specjalistyczną terminologię stosowaną między innymi w branży farmakologicznej i medycznej. Więcej informacji znajdziesz w zakładce: tłumaczenia przysięgłe w Poznaniu.

Oferujemy Państwu tłumaczenia medyczne na j. polski. Przekładamy dokumenty i wypowiedzi podczas różnych wydarzeń z języków takich jak na przykład:

Tłumacz Medyczny — profesjonalne usługi

Tłumacz medyczny z biura PUNKT zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką bierze na siebie, przekładając treści związane z życiem, zdrowiem, nauką, specjalistycznym sprzętem, farmakologią i innymi obszarami branży medycznej. Wykonywane tłumaczenia są precyzyjne i profesjonalne.

W ofercie naszych usług znajdują się nie tylko tłumaczenia medyczne, lecz także tłumaczenia biznesowe, informatyczne, marketingowe i przekłady z innych dziedzin. Możesz zlecić nam również tłumaczenia instrukcji obsługi. Gwarantujemy terminowość, rzetelność oraz pełną satysfakcję z naszych usług.

Najczęściej zadawane pytania

1. Potrzebuję tłumaczenia przysięgłego dokumentu. Co powinienem zrobić? Czy muszę dostarczyć dokument osobiście?
2. Czy jest możliwość otrzymania tłumaczenia mailem lub pocztą?
3. Ile czasu trwa realizacja tłumaczenia?