Tłumaczenia szeptane

Polecamy Państwu wysokiej jakości tłumaczenia ustne, w tym szeptane. Biuro Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT z Poznania współpracuje wyłącznie z najlepszymi tłumaczami. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu wysoki poziom oferowanych przekładów.

Istota tłumaczenia szeptanego

Oferowane przez Biuro PUNKT przekłady szeptane polegają na tłumaczeniu bezpośredniej rozmowy kilku osób. Tłumacz znajdujący się obok rozmówców szeptem przekłada ich wypowiedzi. Ten rodzaj tłumaczenia ustnego często stosowany jest w czasie oficjalnych spotkań i rozmów dwustronnych ważnych osób, na przykład prezydentów czy premierów. Inną tego typu sytuacją może być rozmowa prezesów firm, którzy posługują się różnymi językami. Kolejny przykład to negocjacje biznesowe przedstawicieli przedsiębiorstw czy koncernów międzynarodowych. Reasumując, przekład szeptany może być wykorzystywany podczas:

  • wywiadów

  • spotkań biznesowych

  • rozmów negocjacyjnych

  • spotkań politycznych

Tłumaczenia dla firm

Ten rodzaj tłumaczeń proponowany jest na spotkania najwyższego szczebla. Oferujemy usługi tłumaczenia biznesowego szeptanego z zachowaniem najwyższych standardów.

Profesjonalizm i pasja

Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami. Przekłady oferowane przez Biuro Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT z Poznania wykonywane są przez specjalistów, a zarazem pasjonatów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług.Polecamy Państwu tłumaczenia, w tym szeptane, w takich językach, jak:

Wysoka jakość w niskiej cenie

Zapraszamy do skorzystania z naszych przekładów. Gwarantujemy, że Państwa zlecenie zostanie wykonane terminowo. Oferujemy wysoki poziom tłumaczeń, przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą tłumaczeń stron internetowych oraz tłumaczeń prawniczych.

Najczęściej zadawane pytania

1. Potrzebuję tłumaczenia przysięgłego dokumentu. Co powinienem zrobić? Czy muszę dostarczyć dokument osobiście?
2. Czy jest możliwość otrzymania tłumaczenia mailem lub pocztą?
3. Ile czasu trwa realizacja tłumaczenia?