Tłumacz Języka Greckiego Poznań

Nasze Biuro Tłumaczeń z Poznania PUNKT zajmuje się między innymi profesjonalnymi tłumaczeniami języka greckiego. Posiadamy własną bazę wyspecjalizowanych tłumaczy i native speakerów, którzy gwarantują rzetelną oraz terminową realizację Państwa zlecenia. Przekłady z języka greckiego na polski i z polskiego na grecki wykonujemy w atrakcyjnych cenach.

Polecamy także tłumaczenia angielskiego w Poznaniu.

greece-flag-wave-medium

Specjalistyczne tłumaczenia języka greckiego

Tłumacze i native speakerzy, z którymi współpracujemy posługują się specjalistycznym słownictwem z wielu różnych dziedzin. Znają branżową terminologię z takich obszarów jak informatyka, prawo, energetyka, motoryzacja, ekonomia, marketing czy budownictwo. Dzięki ich rozległej wiedzy możemy zaoferować Państwu przetłumaczenie każdego, nawet najbardziej skomplikowanego pisma czy dokumentu. Świadczymy usługi z zakresu tłumaczenia greckiego przekładów:

W ofercie Biura PUNKT z Poznania znajdują się także przekłady ustnesymultanicznekonsekutywne oraz szeptane. Nasi tłumacze pomogą Państwu w obsłudze takich imprez i wydarzeń jak konferencja naukowa, seminarium, negocjacje biznesowe, konferencja prasowa, wizyta delegacji i wielu innych.

Tłumaczenia przysięgłe z języka greckiego

Nasza firma specjalizuje się między innymi w przekładach przysięgłych, także w języku greckim. Oferujemy Państwu profesjonalne przetłumaczenie takich dokumentów jak:

  • akt notarialny

  • wypis z księgi wieczystej

  • orzeczenie, wyrok sądowy

  • pełnomocnictwo

  • akt ślubu, urodzenia

  • i wielu innych

Zajmujemy się także przekładami przysięgłymi ustnymi. Tłumacze Biura PUNKT z Poznania pomogą Państwu podczas rozprawy sądowej, ślubu cywilnego, egzaminu na prawo jazdy czy podpisywania aktu notarialnego w języku greckim.

Przekłady z greckiego online

Naszym klientom proponujemy także skorzystanie z oferty tłumaczeń online z języka greckiego. Korzystając z tej opcji gotowy tekst otrzymają Państwo przez internet. To bardzo wygodne rozwiązanie, które skraca czas realizacji zlecenia.

Tłumaczenia języka greckiego oraz innych języków

Zajmujemy się tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi w wielu językach europejskich i pozaeuropejskich, takich jak na przykład:

Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą tłumaczeń przysięgłych języka ukraińskiego w Poznaniu.