Tłumaczenia CV

Oferujemy Państwu profesjonalne tłumaczenie CV. Zajmujemy się przekładami życiorysów i listów motywacyjnych w praktycznie każdym języku europejskim i wielu pozaeuropejskich. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami, którzy są gwarancją rzetelnego i terminowego wykonania Państwa zlecenia.

Dobrze przetłumaczone CV wizytówką kandydata

Dobrze przetłumaczone CV może zwiększyć Państwa szanse na rynku pracy. Od jego poprawności zależy to, czy zostaną Państwo zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Jak się bowiem okazuje, nieprawidłowe tłumaczenie jest częstym powodem dyskwalifikacji kandydata już na początkowym etapie rekrutacji. CV to wizytówka każdego z nas, dlatego jego wykonanie powinno zostać zlecone profesjonalistom, takim jak tłumacze Biura PUNKT z Poznania.

Wnikliwa analiza tłumaczonego CV

Nasi współpracownicy posługują się branżowym słownictwem z wielu różnych dziedzin. Ich rozległa wiedza jest gwarancją tego, że CV zostanie przetłumaczone w profesjonalny sposób, z uwzględnieniem specyfiki danego języka i branży. Tłumacze Biura PUNKT z Poznania wnikliwie analizują każdy przesłany przez Państwa dokument. Mogą mieć Państwo pewność, że przekład będzie dostosowany do specyfiki i specjalistycznego słownictwa stosowanego w danej branży.

Wykonujemy tłumaczenia CV oraz innych dokumentów, które mogą się Państwu przydać w procesie rekrutacji, na przykład:

  • listów motywacyjnych

  • listów referencyjnych

  • świadectw pracy

Profesjonalne tłumaczenia przysięgłe z języka polskiego

W przypadku niektórych dokumentów nie wystarczy zwykły przekład. Biuro PUNKT z Poznaniawspółpracuje z wieloma doświadczonymi native speakerami i tłumaczami, w tym przysięgłymi. Dzięki temu nasze usługi są kompleksowe. W ich skład wchodzą między innymi tłumaczenia przysięgłe, które wykonujemy szybko i w atrakcyjnych cenach.

Oferujemy Państwu tłumaczenie CV na wiele języków europejskich i pozaeuropejskich, na przykład: