Tłumaczenia portugalski

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu tłumaczeń pisemnych oraz ustnych z języka polskiego na portugalski i z portugalskiego na polski. Biuro Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT z Poznania gwarantuje swoim klientom wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo również tłumaczenia wykonywane przez internet.

portugal-flag-wave-medium

Doświadczona kadra dydaktyczna

Gwarancją wysokiej jakości oferowanych przez nas tłumaczeń polsko-portugalskich jest doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi tłumaczami oraz native speakerami. Wyróżnia ich nie tylko rzetelne podejście do swojej pracy, ale także pasja, z jaką realizują powierzone im zadania. Dzięki nim oferowane przez nas przekłady ustne i pisemne wykonywane są precyzyjnie oraz terminowo.

W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres dokumentów, które jesteśmy w stanie dla Państwa przetłumaczyć. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu polsko-portugalskich przekładów:

Kompleksowa obsługa imprez

W ofercie Biura PUNKT z Poznania znajdują się nie tylko przekłady pisemne. Zajmujemy się także tłumaczeniami ustnymi z języka portugalskiego. Oferujemy profesjonalną obsługę takich wydarzeń jak szkolenia, konferencje naukowe, spotkania biznesowe, konferencje prasowe.

W ramach obsługi imprez proponujemy Państwu portugalsko-polskie przekłady:

Tłumaczenia online

Naszym klientom oferujemy także wygodne rozwiązanie, jakim są tłumaczenia na język portugalski online. Największym plusem tej usługi jest to, że przełożony przez nas tekst otrzymają Państwo przez internet. To nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu.

Tłumaczenia w wielu językach

Oferujemy Państwu nie tylko tłumaczenia portugalsko-polskie. Zajmujemy się także profesjonalnymi przekładami w wielu innych językach, na przykład:

Nasza oferta tłumaczeń portugalsko-polskich skierowana jest do klientów indywidualnych i firm. Gwarantujemy wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny.