Biuro Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT z Poznania posiada w swojej ofercie szeroki zakres usług z zakresu przekładów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców oraz firm. Zajmujemy się tłumaczeniem praktycznie we wszystkich językach, także pozaeuropejskich. Nasi tłumacze posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie.

Oferta Tłumaczeń Poznań

Biuro Punkt z Poznania oferuje kompleksowe usługi z zakresu tłumaczeń.
Polecamy Państwu wysokiej jakości:

Tłumaczenia we wszystkich językach

Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami oraz native speakerami. Zapewniamy przekłady we wszystkich najpopularniejszych językach, a także w tych mniej znanych, jak na przykład język bułgarski. W ofercie Biura Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT z Poznania znajdą Państwo tłumaczenia pisemne i ustne w następujących językach:

Przekłady specjalistycznych tekstów

Biuro Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT z Poznania przetłumaczy Państwu każdy tekst, niezależnie od stopnia jego skomplikowania. W naszej ofercie znajdują się:

W zakresie tłumaczeń ustnych polecamy:

Firmom i instytucjom z Poznania oraz całej Polski zapewniamy kompleksową obsługę konferencji, szkoleń, targów branżowych czy spotkań biznesowych.

W bogatej ofercie Biura Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT znajdują się także tłumaczenia online, realizowane przez internet.

Terminowa realizacja

Zapraszamy do skorzystania z usług Biura Punkt w Poznaniu. Proponujemy kompleksowe usługi z zakresu tłumaczeń ustnych i pisemnych, dostępne w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy wysoką jakość oraz terminową realizację Państwa zleceń.