Tłumacz Języka Tureckiego Poznań

Biuro Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT z Poznania oferuje profesjonalne usługi z zakresu przekładów ustnych oraz pisemnych. Polecamy Państwu między innymi tłumaczenia z języka tureckiego na polski i z polskiego na turecki. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia.

turkey-flag-wave-medium

Tłumacz przysięgły języka tureckiego

Biuro tłumaczeń PUNKT z Poznania współpracuje z najlepszymi tłumaczami oraz native speakerami. Ich wieloletnie doświadczenie jest gwarancją rzetelności i wysokiej jakości oferowanych usług.

Różnorodna oferta Biura PUNKT z Poznania - tłumaczenia turecko-polskie (polsko-tureckie) ustne i pisemne

Naszym klientom polecamy szeroki wachlarz usług z zakresu tłumaczeń turecko-polskich. W ich skład wchodzą profesjonalne przekłady:

Nasza oferta obejmuje tłumaczenia polsko-tureckie (turecko-polskie) wszystkich rodzajów dokumentów oraz wydarzeń. Wyspecjalizowani pracownicy Biura PUNKT zajmują się przekładem tekstów nawet tych najbardziej skomplikowanych, wysokospecjalistycznych.

Oferujemy Państwu tłumaczenia na język turecki:

Wykonywane przez nas przekłady pisemne obejmują dokumenty z praktycznie każdej branży. Przetłumaczenie na język turecki dokumentów z takich dziedzin jak motoryzacja, energetyka, finanse i bankowość, telekomunikacja, reklama i marketing, informatyka, a nawet robotyka nie stanowi dla nas żadnego problemu. Nasi tłumacze języka tureckiego posługują się również specjalistyczną terminologią z wielu innych branż.

Klientom Biura PUNKT z Poznania oferujemy także profesjonalną obsługę konferencji i innych wydarzeń. W zakresie tłumaczeń ustnych z języka tureckiego polecamy przekłady:

Tłumaczenia konsekutywne na język turecki

Tłumaczenia konsekutywne polegają na tłumaczeniu wypowiedzi - całej bądź jej części - dopiero po jej zakończeniu. W trakcie przemowy tłumacz robi notatki, a po jej zakończeniu przekłada ją pozostałym uczestnikom konferencji prasowej, spotkania biznesowego, seminarium, konferencji naukowej, wydarzenia politycznego, rozprawy sądowej itp.

Przekłady symultaniczne turecko-polskie (polsko-tureckie)

Przekłady symultaniczne (nazywane też równoczesnymi) polegają z kolei na jednoczesnym słuchaniu i tłumaczeniu wypowiedzi. Tłumacz równocześnie słucha wypowiedzi i na bieżąco ją tłumaczy. Rozwiązanie takie stosowane jest między innymi podczas szkoleń, seminariów, kongresów czy spotkań biznesowych i politycznych.

Tłumaczenia szeptane z języka tureckiego

Przekład szeptany polega na bieżącym tłumaczeniu rozmowy kilku osób. Tłumacz, który znajduje się obok rozmówców, tłumaczy wypowiedź danej osoby, przekazując ją szeptem pozostałym uczestnikom spotkania. Sytuacja taka ma często miejsce podczas spotkań polityków, posługujących się różnymi językami.

Kompleksowe tłumaczenia z języka tureckiego dla firm oraz klientów indywidualnych

Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych z całej Polski. W naszej ofercie znajdą Państwo także tłumaczenia online turecko-polskie, wykonywane przez internet. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala skrócić czas realizacji zlecenia.

Oprócz tłumaczeń turecko-polskich, Biuro PUNKT z Poznania oferuje przekłady na wiele innych języków. Realizujemy tłumaczenia z języków europejskich oraz pozaeuropejskich, takich jak na przykład:

Atrakcyjny cennik przekładów na język turecki

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy korzystne ceny przekładów turecko-polskich oraz pełną poufność tłumaczonych dokumentów.

Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą tłumaczeń przysięgłych języka ukraińskiego w Poznaniu.