Tłumacz Języka Bułgarskiego Poznań

Biuro tłumaczeń z Poznania oferuje Państwu tłumaczenia na język bułgarski. Dzięki kadrze doświadczonych i wyspecjalizowanych native speakerów nasze usługi realizowane są rzetelnie oraz terminowo. Klientom zapewniamy nie tylko wysoką jakość, ale także atrakcyjne ceny wykonywanych przekładów.

Polecamy także tłumaczenia angielskiego w Poznaniu.

bulgaria-flag-wave-medium

Tłumacz przysięgły języka bułgarskiego - praca wykonywana z pasją

Naszych tłumaczy języka bułgarskiego wyróżnia nie tylko ogromna wiedza oraz umiejętności, ale także zaangażowanie w wykonywaną pracę. Współpracownicy Biura PUNKT z Poznania to z jednej strony profesjonaliści, a z drugiej pasjonaci. Z entuzjazmem podchodzą do każdego zlecenia. Dzięki temu przekłady realizowane są z dbałością o każdy detal.

Współpracujemy z profesjonalistami, którzy specjalizują się w wielu różnych dziedzinach. Nasz tłumacz przysięgły bułgarskiego zna branżowe słownictwo z takich obszarów jak ekonomia, motoryzacja, farmacja czy prawo. Dzięki temu potrafi przełożyć każdy rodzaj tekstu. W naszej ofercie znajdują się bułgarsko-polskie tłumaczenia:

Konferencje i wykłady

W naszej ofercie znajdują się także przekłady ustne. Zajmujemy się obsługą każdego rodzaju wydarzenia. Oferujemy Państwu między innymi obsługę takich imprez jak negocjacje biznesowe, sympozjum, konferencja prasowa, targi i wystawy, a nawet rozprawa sądowa. Oferujemy rozwiązania symultanicznekonsekutywne oraz szeptane.

Proponujemy Państwu także skorzystanie z wygodnego rozwiązania jakim są przekłady online. Ich największą zaletą jest bardzo krótki czas realizacji. Gotowy tekst prześlemy Państwu przez internet.

Inne języki europejskie i pozaeuropejskie

Zajmujemy się tłumaczeniami w wielu różnych językach, nie tylko bułgarskim. Nasi współpracownicy posługują się takimi językami jak:

Współpraca z renomowanymi markami

O wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług świadczy między innymi liczba zadowolonych klientów. Z naszej oferty skorzystało wiele znanych firm i instytucji. Współpracowaliśmy z tak renomowanymi markami jak Politechnika Poznańska, Kompania Piwowarska, Solaris, Volkswagen i wiele innych.

Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą tłumaczeń przysięgłych języka ukraińskiego w Poznaniu.