Tłumacz Języka Chińskiego Poznań

W ofercie naszego biura tłumaczeń PUNKT znajdują się między innymi wysokiej jakości tłumaczenia chińsko-polskie w atrakcyjnych cenach. Współpracujemy ze sprawdzonymi native speakerami i tłumaczami. Dzięki ich ogromnej wiedzy oraz doświadczeniu przekłady realizowane są rzetelnie i zawsze zgodnie z ustalonym terminem.

Polecamy także tłumaczenia angielskiego w Poznaniu.

china-flag-wave-medium

Tłumaczenia branżowych tekstów w języku chińskim

Native speakerzy oraz tłumacze, z którymi współpracujemy posługują się branżowym słownictwem z wielu, często bardzo różnych od siebie, dziedzin. Znają specjalistyczną terminologię stosowaną między innymi w bankowości, energetyce, informatyce, marketingu czy sądownictwie. Dzięki temu oferta Biura PUNKT jest niezwykle rozbudowana oraz kompleksowa. Zajmujemy się polsko-chińskimi tłumaczeniami pisemnymi:

Świadczymy także usługi z zakresu przekładów ustnychszeptanychsymultanicznych oraz konsekutywnych. Pracownicy Biura PUNKT z Poznania gwarantują profesjonalną obsługę targów, konferencji prasowych, negocjacji biznesowych, sympozjów i wielu innych wydarzeń w języku chińskim.

Tłumaczenia przysięgłe w języku chińskim

Nasza firma specjalizuje się między innymi w przekładach przysięgłych, również w języku chińskim. Zapewniamy profesjonalne przetłumaczenie takich dokumentów jak:

  • akt notarialny

  • wypis z księgi wieczystej

  • orzeczenie, wyrok sądowy

  • pełnomocnictwo

  • akt ślubu, urodzenia

  • i wielu innych

Zajmujemy się także tłumaczeniami przysięgłymi ustnymi z języka chińskiego. Nasi pracownicy mogą pomóc Państwu na przykład podczas egzaminu na prawo jazdy, rozprawy sądowej czy wizyty u notariusza.

Przekłady online z języka chińskiego

W naszej różnorodnej ofercie znajdują się także tłumaczenia online na język chiński. Ich największym plusem jest to, że gotowy tekst dostarczymy Państwu za pomocą internetu. Jest to nie tylko wygodne, ale też praktyczne. Przesłanie dokumentu czy pisma za pomocą internetu skraca czas realizacji zlecenia.

Przekłady nie tylko w języku chińskim

Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana. Wykonujemy przekłady z wielu języków europejskich i pozaeuropejskich, na przykład:

Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą tłumaczeń przysięgłych języka ukraińskiego w Poznaniu.