Tłumaczenia ustne

Jeżeli szukasz specjalistów, którzy zrealizują tłumaczenia ustne (symultaniczne, konsekutywne, szeptane), zapraszamy do nas. Biuro Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT z Poznania posiada w swojej ofercie profesjonalne przekłady. Zatrudnieni tłumacze mają wieloletnie doświadczenie i perfekcyjnie posługują się językiem obcym. Dzięki temu świadczą usługi na najwyższym poziomie. Klientom indywidualnym oraz firmom polecamy tłumaczenia we wszystkich najbardziej znanych językach, zarówno europejskich, jak i pozaeuropejskich.

Tłumaczenia ustne - kompleksowa oferta

Polecamy Państwu kompleksowe usługi z zakresu przekładów ustnych. Proponujemy wysokiej jakości:

Biuro Punkt z Poznania zajmuje się przekładami we wszystkich najbardziej znanych językach, a także w tych mniej popularnych:

Symultaniczne, konsekutywne i szeptane tłumaczenia ustne biura PUNKT

Biuro Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT z Poznania współpracuje z najlepszymi tłumaczami oraz native speakerami. Każdy z nich posiada, niezbędne w tym zawodzie, doświadczenie. Nasi współpracownicy to prawdziwi fachowcy oraz pasjonaci. To, czym się u nas zajmują, jest dla nich nie tylko pracą, lecz także pasją.

Oferowane przez nas tłumaczenia ustne mają bardzo szerokie zastosowanie. Przekłady symultaniczne, konsekutywne oraz szeptane wykorzystywane są podczas wielu wydarzeń. Jako Biuro Punkt z Poznania zapewniamy profesjonalną obsługę takich imprez, jak na przykład:

 • szkolenia

 • targi

 • konferencje naukowe

 • spotkania biznesowe

 • sympozja

 • seminaria

 • negocjacje biznesowe

 • spotkania polityczne

 • kongresy

 • konferencje prasowe

 • rozprawy sądowe

 • oficjalne przemówienia

Skupiamy się na tłumaczeniach ustnych dla firm, dbając o zadowolenia naszych partnerów. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje naszym klientom precyzje, poufność i pewność, co do jakości przekładanych rozmów. Świetne przygotowanie i doświadczenie tłumaczy Biura Punkt jest gwarancją sukcesu naszych klientów. Przyjmiemy od Państwa każde zlecenie, niezależnie od stopnia jego złożoności i skomplikowania. Jesteśmy dostępni dla klientów z Poznania, ale obsługujemy też osoby z innych miast. Korzystamy z możliwości kontaktu online i przystosowanych do tego narzędzi. Gwarantujemy profesjonalną obsługą dowolnego wydarzenia.

Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie

Nasza bogata oferta, które obejmuje m.in. tłumaczenia ustne, skierowana jest do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Polecane przez nas usługi dostępne są w atrakcyjnych cenach. Oferujemy wysokiej jakości przekłady, wykonywane przez najlepszych specjalistów z branży. Jeśli chcą Państwo skorzystać z konsultacji lub przekazać nam zlecenie, zapraszamy do kontaktu.

Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą tłumaczeń stron internetowych oraz tłumaczeń instrukcji.

Najczęściej zadawane pytania

1. Potrzebuję tłumaczenia przysięgłego dokumentu. Co powinienem zrobić? Czy muszę dostarczyć dokument osobiście?
2. Czy jest możliwość otrzymania tłumaczenia mailem lub pocztą?
3. Ile czasu trwa realizacja tłumaczenia?