Tłumaczenia dokumentów samochodowych Poznań

Szukają Państwo specjalistów, którzy przygotują tłumaczenia dokumentów samochodowych w PoznaniuW naszej ofercie znajdują się profesjonalne tłumaczenia dokumentów samochodowych w wielu językach. Realizujemy je nie tylko dla osób z Poznania, lecz także wszystkich pozostałych miast. Zapewniamy krótkie terminy na zrealizowanie zlecenia oraz atrakcyjne ceny za usługę. Przekłady techniczne, w tym samochodowe, wykonywane są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy między innymi z cenionymi tłumaczami przysięgłymi.

Tłumaczenia dokumentów Poznań  i inne miasta - dokumenty niezbędne do rejestracji auta

Wiemy, jak ważne są tłumaczenia papierów samochodu - zwłaszcza, kiedy poza dokumentami liczy się też czas na załatwienie formalności. Jako biuro PUNKT zajmujemy się terminowymi przekładami wszystkich niezbędnych dokumentów, które wymagane są w Polsce przy zarejestrowaniu samochodu z zagranicy. Przetłumaczymy dla Państwa na przykład:

  • dowód rejestracyjny

  • kartę pojazdu

  • umowę kupna-sprzedaży auta

  • fakturę

  • dowód opłacenia akcyzy

  • świadectwo homologacji

  • dowód odprawy celnej przywozowej

  • dokumentację dotyczącą badania technicznego samochodu

Dzięki kontaktowi przez Internet, jesteśmy dostępni dla klientów z całej Polski, a nie tylko z Poznania. 

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych

Nasze Biuro PUNKT z Poznania współpracuje między innymi z doświadczonymi tłumaczami przysięgłymi. To profesjonaliści, którzy posiadają rozległą wiedzę z zakresu wielu specjalistycznych dziedzin, w tym motoryzacji. Dzięki nim jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych zarówno w językach europejskich, jak i pozaeuropejskich. Jakość tłumaczenia jest wysoka, precyzyjna, odpowiadająca standardom i komunikacji branżowej. Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych są dokumentami o charakterze oficjalnym, respektowanym w urzędach i innego rodzaju instytucjach. Koszty za tłumaczenia przysięgłe podawane są w zawsze pełnych stronach

Tłumaczenia dokumentów auta w każdym języku - zapraszamy do biura PUNKT

Zrealizujemy tłumaczenia dokumentów samochodowych na j. polski lub z j.polskiego na j. obcy. Zakres języków, którymi się zajmujemy jest bardzo szeroki. Pracujemy nie tylko z najbardziej popularnymi językami - takimi, jak np. j. angielski lub j. niemiecki. Nasi tłumacze i native speakerzy posługują się specjalistyczną terminologią w wielu innych, rzadziej stosowanych, językach, na przykład w j. greckim albo j. rumuńskim.

Klientom indywidualnym oraz firmom polecamy tłumaczenia dokumentów samochodowych z takich języków, jak na przykład:

Jeżeli interesują Państwa tłumaczenia dokumentów samochodowych na język, którego nie wymieniono wyżej, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!  Podane języki są tylko częścią zakresu naszych usług.