Tłumacz Języka Słowackiego Poznań

W ofercie Biura Tłumaczeń PUNKT z Poznania znajdują się między innymi profesjonalne tłumaczenia słowacko-polskie. Nasze usługi wyróżniają się wysoką jakością, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen. Przekłady wykonywane są przez tłumaczy i native speakerów z wieloletnim doświadczeniem.

Polecamy także tłumaczenia angielskiego w Poznaniu.

slovakia-flag-wave-medium

Tłumaczenia pisemne i ustne z języka słowackiego

Oferta Biura PUNKT z Poznania jest bardzo zróżnicowana oraz kompleksowa. Zajmujemy się zarówno przekładami pisemnymi, jak i ustnymi.

Oferujemy Państwu przełożenie każdego tekstu, niezależnie od stopnia jego skomplikowania. Współpracujący z nami tłumacze i native speakerzy posługują się branżowym słownictwem stosowanym w wielu różnych dziedzinach. Znają specjalistyczną terminologię wykorzystywaną w tak odległych od siebie branżach jak motoryzacja, farmacja, ekonomia czy prawo. Rozległa wiedza oraz umiejętności naszych współpracowników pozwalają nam na świadczenie profesjonalnych usług z zakresu polsko-słowackich tłumaczeń:

W naszej bogatej ofercie znajdują się także przekłady ustne. Biuro PUNKT z Poznania świadczy kompleksowe usługi z zakresu obsługi imprez i eventów w języku słowackim. Oferujemy Państwu tłumaczenia ustne takich wydarzeń jak kongresy, seminaria, spotkania polityczne i biznesowe, szkolenia, rozprawy sądowe i wiele innych.

Oferta obsługi eventów zawiera tłumaczenia szeptanesymultaniczne oraz konsekutywne.

Naszym klientom proponujemy również przekłady na język słowacki wykonywane przez internet. Tłumaczenia online to bardzo wygodne rozwiązanie. Korzystając z tej usługi, gotowy tekst otrzymają Państwo szybko za pomocą internetu.

Tłumaczenia w wielu językach europejskich i pozaeuropejskich

Nasza oferta to nie tylko tłumaczenia słowacko-polskie. Polecamy Państwu przekłady w wielu językach, na przykład:

Tłumaczenia dla firm oraz klientów indywidualnych

Swoje usługi polecamy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. W portfolio Biura PUNKT znajduje się wiele znanych marek, dla których wykonaliśmy przekłady. Z naszej oferty skorzystały tak renomowane firmy jak Solaris, Volkswagen, Michelin, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu i wiele innych. Zadowolenie dotychczasowych klientów najlepiej świadczy o wysokiej jakości wykonywanych przez nas przekładów.

Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą tłumaczeń przysięgłych języka ukraińskiego w Poznaniu.