Tłumacz Języka Rumuńskiego Poznań

Biuro Tłumaczeń z Poznania proponuje Państwu wysokiej jakości tłumaczenia rumuńsko-polskie. Przekłady wykonywane są przez wyspecjalizowanych i doświadczonych tłumaczy oraz native speakerów. Współpracownicy Biura PUNKT z Poznania gwarantują terminową i rzetelną realizację każdego zlecenia. Przekłady z języka rumuńskiego dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Polecamy także tłumaczenie angielskiego w Poznaniu.

romania-flag-wave-medium

Tłumaczenia specjalistycznych tekstów w języku rumuńskim

Nasi współpracownicy mogą pochwalić się znajomością specjalistycznego słownictwa używanego w wielu różnych dziedzinach. Potrafią posługiwać się branżową terminologią z takich obszarów jak marketing, informatyka, IT, energetyka, ekonomia czy bankowość. Ich umiejętności oraz rozległa wiedza pozwalają nam zaoferować Państwu przetłumaczenie każdego tekstu, niezależnie od tego, jak bardzo jest skomplikowany. Naszym klientom proponujemy między innymi polsko-rumuńskie przekłady:

W naszej ofercie znajdują się także tłumaczenia ustneszeptanekonsekutywne oraz symultaniczne. Zapewniamy profesjonalną obsługę takich wydarzeń jak konferencja prasowa, wizyta delegacji, targi, seminarium i wielu innych imprez czy eventów w języku rumuńskim.

Tłumaczenia przysięgłe w języku rumuńskim

Biuro PUNKT z Poznania specjalizuje się między innymi w tłumaczeniach przysięgłych, także w języku rumuńskim. Zajmujemy się przekładami pisemnymi takich dokumentów jak:

  • akt notarialny

  • wypis z księgi wieczystej

  • orzeczenie, wyrok sądowy

  • pełnomocnictwo

  • akt ślubu, urodzenia

  • i wielu innych

Oferujemy także przekłady przysięgłe ustne. Pomoc naszych tłumaczy przyda się Państwu na przykład w czasie rozprawy sądowej, egzaminu na prawo jazdy czy podpisywania aktu notarialnego.

Przekłady online z języka rumuńskiego

W naszej ofercie znajdują się także szybkie przekłady online na język rumuński. To atrakcyjne i wygodne rozwiązanie, między innymi dlatego, że przetłumaczony tekst otrzymają Państwo przez internet, na skrzynkę mailową. Dzięki temu czas realizacji zlecenia jest jeszcze krótszy.

Profesjonalne tłumaczenia nie tylko w języku rumuńskim

Nasza oferta językowa jest bardzo zróżnicowana. Zajmujemy się przekładami w wielu językach, zarówno europejskich, jak i pozaeuropejskich, na przykład:

Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą tłumaczeń przysięgłych języka ukraińskiego w Poznaniu.