Tłumaczenia prawnicze Poznań

Potrzebujesz profesjonalnego przetłumaczenia dokumentów prawniczych na najwyższym poziomie? Nasze biuro tłumaczeń posiada bogate doświadczenie i zespół wykwalifikowanych tłumaczy, którzy doskonale operują różnymi językami. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia pisemnego, ustnego czy specjalistycznego, nasze tłumaczenia prawnicze są profesjonalnie przygotowane, z uwzględnieniem obowiązującego prawa i specjalistycznego słownictwa prawniczego.

Tłumaczenia prawnicze obejmują dokumenty z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, administracyjnego itp. Każde z nich to specyficzne słownictwo i procedury. Dlatego tłumaczenie takich tekstów bezwzględnie powinniśmy powierzyć specjalistom, by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, jakie grożą w razie błędnej interpretacji tekstu. Właśnie dlatego nasze tłumaczenia prawne wykonują wyspecjalizowani tłumacze prawnicy z wieloletnim doświadczeniem.

Profesjonalne tłumaczenia prawnicze — Biuro Punkt

Oferujemy tłumaczenia prawnicze na język angielski, niemiecki, hiszpański oraz rosyjski, ale także na mniej popularne w branży języki, jak norweski, szwedzki, turecki, arabski czy chiński.

Zapewniamy tłumaczenia prawne w Poznaniu:

 • umów,

 • pełnomocnictw,

 • dokumentów założycielskich spółek (także w formie aktu notarialnego),

 • dokumentów sądowych,

 • opinii/ekspertyz prawnych.

Gdzie wykonać tłumaczenia prawnicze w Poznaniu? Warto wybrać Biuro Punkt, które współpracuje z doświadczonymi tłumaczami, wśród których znajdują się prawnicy i native speakerzy, którzy od lat biegle poruszają się w tematyce prawniczej i mają doświadczenie w tłumaczeniu tekstów prawnych na inne języki. Tłumacze dbają o najwyższą jakość tłumaczeń, dokładając wszelkich starań, aby przekazywać treści w sposób precyzyjny i zgodny z kontekstem. Dodatkowo teksty przechodzą weryfikację doświadczonych tłumaczy specjalistycznych i korektorów.

Tłumaczenia prawnicze — najwyższa jakość

Tłumaczenia prawnicze są napisane specyficznym językiem, nierzadko niezrozumiałym dla laika. Dlatego tłumacz dokonujący przekładu dokumentu prawniczego musi nie tylko znać słownictwo, ale i rozumieć sens i intencję danego zapisu. Nasz zespół tłumaczy, nie tylko operuje różnymi językami, ale również posiada wiedzę z zakresu różnych systemów prawnych, co pozwala w trakcie przekładu, biegle poruszać się w meandrach prawa obu krajów. Dzięki temu tłumaczenia prawne przygotowane są z należytą starannością i dokładnością, a Ty zyskujesz pewność, że nie dojdzie do pomyłek oraz niezrozumienia.

Tłumaczenia specjalistyczne

Interesują Cię profesjonalne tłumaczenia medyczne? A może potrzebny Ci profesjonalny tłumacz przysięgły w Poznaniu? W takim razie zapraszamy do kontaktu! Wśród naszych usług znajdziesz również:

 • tłumaczenia angielski Poznań,
 • tłumaczenia konsekutywne,
 • tłumaczenia dokumentów,
 • tłumaczenia do urzędu,
 • tłumaczenia informatyczne,
 • tłumaczenia pisemne,
 • tłumaczenia stron internetowych.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego biura tłumaczeń, skontaktuj się z nami już dziś. Gwarantujemy Ci wysoką jakość, terminowość, a cennik tłumaczeń prawniczych dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

Najczęściej zadawane pytania

1. Potrzebuję tłumaczenia przysięgłego dokumentu. Co powinienem zrobić? Czy muszę dostarczyć dokument osobiście?
2. Czy jest możliwość otrzymania tłumaczenia mailem lub pocztą?
3. Ile czasu trwa realizacja tłumaczenia?